X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
دنیای علمی ، آموزشی و سرگرمی
شما در بلاگ وبسایت دنیای علمی،آموزشی و سرگرمی هستید. می توانید تمامی مطالب را با کیفیت بهتر در وبسایت deas.ir مشاهده و مطالعه نمائید.
به سایت ما خوش آمدید

دانلود نمونه سؤال فصل ششم ریاضیات دوم دبیرستان*ماتریسها


در این جزوه برخلاف سایر جزوه های دیگر به ارائه ی انواع نمونه سؤال امتحانی پرداختیم. در این جزوه شما شاهد انواعی از نمونه سؤالات در سطوح مختلف خواهید بود که برای دانش آموزان از سطوح پایین تا بالا توسط مدیریت نوشته شده است.
این جزوه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که انرا نسبت به سایر نمونه سؤالاتی که در وبلاگهای دیگر ارائه می شوند متمایز کرده است در این جزوه پاسخ تمامی نمونه سؤالات به صورت تشریحی نوشته شده است همچنین جدولی برای مقایسه ی درجه سختی هر سؤال با ستاره مشخص شده همچنین زمان و بارم بندی هر سؤال نیز در جدول متمایز قرار داده شده است.
  
در ضمن در این مجموعه نمونه سؤال که از 16 نمره بارم بندی شده است می توانید پس از حل نمونه سؤال و بدست آوردن نمره اولیه خود از 16 آنرا به راحتی به نمره ی نهایی خود از 20 تبدیل کنید و برای اینکار فقط کافی است از فرمول اثبات شده توسط وبسایت استفاده کنید یعنی فقط با قرار دادن نمره از اولیه خود از 16 ، نمره نهایی خود را از 20 بدست آورید.
این نمونه سؤال را می توانید با جمعی از دوستان خود برگزار نمائید و سطح علمی هر کدام را به راحتی بسنجید چون سؤالات در سطوح متفاوت درجه بندی شده اند.

ویژگی های این جزوه (نمونه سؤال)
*ارائه ی 10 نمونه سؤال و 4 زیر نمونه سؤال ویژه
*سؤالات ویژه دانش آموزان باسطوح علمی پایین تا سطوح علمی بالا طراحی شده اند
*ارائه ی پاسخنامه تشریحی پس از نمونه سؤالات
*ارائه ی جدولی نخصصی در پایان نمونه سؤالات که در بردارنده ی درجه سختی هر سوال(با ستاره) ، زمانبندی استاندارد برای پاسخگویی به سؤالات (متناسب با سطوح علمی آن) و بارم بندی هر سؤال
*امکان تبدیل نمره اولیه به نمره نهایی و بالعکس با استفاده از فرمول طلایی

دریافت این جزوه نمونه سؤال
نام فایل:جزوه نمونه سؤال فصل ششم(ماتریسها) ریاضیات دوم دبیرستان
فرمت فایل:PDF_فشرده شده با ZIP
نرم افزارهای مورد نیاز:Winrar،Acrobot reader
حجم فایل:628Kb
رمز فایل:www.deas.ir
بهای فایل:یک صلوات جهت فرج و سلامتی امام زمان(عج)
لینک دانلود:بر روی لوگوی زیر کلیک کنید....*توجه:اگر با مطالب بخش ماتریسها آشنایی چندان ندارید پیشنهاد می کنیم جزوه آموزشی کامل و مفهومی فصل ششم ریاضیات 2 را دانلود نمائید(کلیک کنید).
*توجه:این جزوه مخصوص رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک مناسب است.
*توجه:کپی برداری از این نمونه سؤال فقط با ذکر منبع،عدم تغییر در فایل اصلی و ذکر یک صلوات جهت فرج و سلامتی امام زمان(عج) جایز میباشد.
دوشنبه 20 مرداد 1393 :: 18:29
نویسندگان
صفحات وبلاگ
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 102788
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای دنیای علمی ، آموزشی و سرگرمی محفوظ است
+1 به کل وبسایت

+1 به این صفحه

پشتیبانی