دنیای علمی ، آموزشی و سرگرمی
شما در بلاگ وبسایت دنیای علمی،آموزشی و سرگرمی هستید. می توانید تمامی مطالب را با کیفیت بهتر در وبسایت deas.ir مشاهده و مطالعه نمائید.
به سایت ما خوش آمدید

با سلام
در این صفحه یکی از جزوه های درس عربی را به شما معرفی می کنیم که بسیار پرسوال است و مهم البته در کنکور سراسری و امتحان هر دو.
مبحث استثناء در عربی را در قالب یک جزوه برای شما آوردیم. در جزوه تکنیکی استثناء عربی سوم دبیرستان که به شیوه ی کنکوری نوشته شده است مناسب برای داوطلبان آزمون سراسری و امتحانات است
  
توضیحات بیشتر:

*در این جزوه که مربوط به قواعد درس استثناء عربی یعنی درس6 عربی سوم میباشد ابتدا مفاهیم برای شما جا افتاده و سپس نکات رو گام به گام با بیان مثالها آوردیم. درس را طبقه بندی کردیم و استفاده از انواع رنگها و فونتها باعث جذابیت در مطاله این جزوه می شود.
در این جزوه در پایان تست های کنکور سراسری 94 و 95 رو براتون آوردیم که در حل تست ها سنگ تموم گذاشتیم و گزینه ها رو هم براتون بررسی کردیم و در من تکنیک های حل سریع آنها را نیز برای شما گوشزد نمودیم.
********************************************
********************************************
دانلود این جزوه
نام فایل:جزوه آموزشی قواعد مبحث مستثنی عربی کنکور و امتحان
فرمت فایل:PDF_فشرده شده با ZIP
حجم فایل:(کم حجم اما بهترین!)
تاریخ انتشار:1395/5/16
بهای فایل:یک صلوات جهت فرج و سلامتی امام زمان (عج)
رمز فایل و منبـع:www.deas.ir
لینک دانلود:بر روی لوگوی زیر کلیک کنید....


*تنها بهترین و با کیفیت ترین جزوه های ما که مثل آن در فضای مجازی پیدا نمیشه رو با پرداخت اندک هزینه میتوانید دانلود کنید.
********************************************
********************************************
*توجه کنید!این جزوه برای اولین بار توسط وبسایت ما در مرداد ماه 1395 نوشته شده است و انتشار آن در دیگر وبسایتها فقط با ذکر منبع به همراه لینک آن مورد رضایت ما میباشد در غیر اینصورت مورد رضایت مدیریت این وبسایت نیست.
*کلمات کلیدی:جزوه آموزشی،جزوه آموزش کنکوری و امتحانی،جزوه آموزشی قواعد مستثنی به صورت تکنیکی،جزوه تکنیکی قواعد مستثنی عربی کنکور،دانلود جزوه قواعد مستثنی امتحان

مدیریت وبسایت دنیای علمی،آموزشی و سرگرمی

چهارشنبه 7 مهر 1395 :: 11:52
نویسندگان
صفحات وبلاگ
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 104931
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای دنیای علمی ، آموزشی و سرگرمی محفوظ است
+1 به کل وبسایت

+1 به این صفحه

پشتیبانی